C.I.P Etkinlik Salonu

C.I.P Salonumuz, Sıraselviler Caddesi üzerinden Taksim’e 5 dakika yürüyüş mesafesinde. Salonumuz, Alman Hastanesine bakan, 19. yüzyıldan kalma, Cihangir’in en güzel binalarından olan ve eskiden Bilsak Binası olarak bilinen Cihangir Palas’ın 3. katında.

C.I.P salonunda, özellikle yabancı konuklara ebru, hat sanatı, minyatür, dans, ney üfleme veya yemek dersleri gibi atölye çalışmaları, film gösterimleri, oyunlar, müzik dinletileri ve söyleşiler yapıyoruz. Akademi Arkeoloji Seminerleri, çocuk etkinlikleri, sergiler, konferanslar hep bu salonda yapılıyor.

Salonumuzu Kiralıyoruz

Boş olduğu zamanlarda, salonumuzu sizlerle de paylaşmaya hazırız. Salonumuz saatlik, yarım günlük veya günlük kiralamalara uygundur. Daha detaylı bilgi için ilgili web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.kiraliksalontaksim.com

Toplantı, eğitim veya sunum gibi aktivitelerinizi böylesine keyifli bir mekanda gerçekleştirmek etkinliklerinizin değerini arttıracağı gibi ayrı bir renk de katacaktır. Konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için bize e-posta göndermeniz yeterli.