Cüneyt Ayral ile bambaşka bir Paris’e ne dersiniz?

Cüneyt Ayral ile Cüneyt Ayral’ın Paris’i. Benim Paris’im kitabının yazarı, şair, küratör, Paris’te yaşayan Cüneyt Ayral ile ailenize veya grubunuza özel Paris ve Fransa turları için bize bir e-posta atmanız yeterli.

Paris’in cafeleri, mahalleleri, sokak sanatları, gurme lezzetleri, şarabı, mezarlıkları, ünlülere ait mezarlar, Fransız Rivierası (Côte d’Azur), sanat, zeytin veya Provence’da Lavanta Festivali gezilerine hazır mısınız?

Cüneyt Ayral Kimdir?

1954 yılında İstanbul’da doğdu, orta ve yüksek öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra yeniden İstanbul’a döndü, gazeteciliğinin yanısıra reklam yazarlığı yaptı. Yirmi yıl süreyle sanayicilik yaptı ve Türkiye’de kadın iç giyim sektörünün gelişmesinde kilit rol oynadı. 1997 yılında Fransa’ya yerleşti, o tarihten bu yana Fransa’da çeşitli şehrilerde yaşadı. Halen Paris’te yaşıyor.

AFSAD Ankara Fotograf Sanatçıları derneğinin kurucu genel sekreterliğini üstlendi. Beş yıl süreyle İstanbul için bir gazete yayınladı. Şiirleri ve öyküleri çeşitli dergilerde yayınlandı, 25’i aşkın kitap yazdı. Kanal 6, TRT 2 ve Biz TV’de İstanbul, kültür, sanat ve yemek programları yaptı ve sundu. TRT radyolarında 70’li yıllarda pek çok programa imza attı. Üç çocuk babası olan Cüneyt Ayral İngilizce, Almanca ve Fransızca biliyor.

Size Özel Programlar ve Rezervasyon

Bize grubunuzun kimlerden oluştuğunu ve kaç kişi olduğunuzu, nelerden hoşlandığınızı yazın, sizin belirleyeceğiniz tarihlerde, size özel tur programı önerilerimizi iletelim.

Detaylarınızı info@serifyenen.com adresine bekliyoruz.